NIESAMOWITA -OZDOBIONA CEKINAMI I OLSNIEWAJACYMI KWIATAMI!!!
[149]

Dostępność: Na magazynie

299,00zł

Kolor:
Rozmiar:

*SUKNIE SZYTE NA MIARE*

*TWORZONE PRZEZ NAJLEPSZEGO PROJEKTANTA*

TYLKO TU KUPISZ NAJMODNIEJSZE SUKNIE TEGO SEZONU.!!! -WYJATKOWE – SEXONE – ORYGINALNE – NAJMODNIEJSZE – 

Aukcja dotyczy usługi szycia przedstawionego na aukcji modelu sukni /Oczywiście możesz wprowadzać zmiany do modelu np. : doszycie ramiączek, wybranie dowolnej długości ,wybór kolorów , zasłonięcie koronki nieprzeźroczystym materiałem itp. – po wcześniejszym uzgodnieniu czy jest to wykonalne/. 

 DOSTEPNA JEST PEŁNA KOLORYSTYKA WIDOCZNEGO NA AUKCJI MODELU NALEŻY ZAPYTAĆ CZY DANY KOLOR JEST MOŻLIWY DO ZAMÓWIENIA . Nasz czas realizacji zamówienia 8 – 14 dni roboczych (nie licząc sobót, niedziel i świąt ) Suknię zaczynamy szyć od dnia odnotowania WPŁATY na naszym koncie plus czas przesyłki. 

 

Po dokonaniu zakupu, przesyłamy na meila potrzebne informacje:

1 mię i Nazwisko, Login 

 2 model sukni + (numer aukcji na której dokonałaś zakupu) 

3 wybrana wersja kolorystyczna oraz wariant sukni

4 następujące wymiary : miarę proszę dokonać przy ciele, nie dodając nic na zapas o obwód nad biustem o obwód biustu o obwód pod biustem o obwód talii o obwód bioder o długość gorsetu - mierząc od obwodu nad biustem o długość spódnicy z przodu i z tyłu - mierząc od końca gorsetu o długość spódnicy z przodu i z tyłu - mierząc od talii o wzrost o orientacyjny noszony rozmiar ubrań

5 nr telefonu kontaktowego 

6 dokładny adres wysyłki

7 wybraną formę przesyłki - poczta/kurier

8 jeśli telefonicznie lub mailowo uzgodniliśmy konkretny termin wysyłki - KONIECZNIE - wpisać taką informację 

9 inne ustalenia jeśli takowe miały miejsce 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości przy zmierzeniu sylwetki Na pozostałych naszych aukcjach znajdziesz odpowiedni rysunek ukazujący jak należy się zmierzyć. Szczegóły do przelewu prześlemy w mailu po dokonaniu zakupu. W tytule wpłaty proszę wpisać login z allegro oraz model zakupionej sukni. Po odnotowaniu wpłaty zamówienie zaczyna być realizowane. Termin wpłaty należności za suknię plus koszt przesyłki - do 7 dni. Koszt przesyłki należy uregulować wraz z wpłatą za suknię:

Dostępne Opcje: