Korzystanie z Serwisu

1. Kupując w naszym sklepie zgadzasz się na warunki regulaminu.
2. Kupujący składa zamówienie na usługę szycia przedstawionych modeli.
3. Przed dokonaniem zakupu zapoznaj się z działem "jak kupować?
4. Zamówienia przyjmowane są poprzez stronę allegro i strone firmowa DEVU
5. Ceny podane na łamach naszej strony są cenami brutto i nie zawierają kosztów przesyłki.
6. Prosimy o przemyślane zakupy i dokładne podawanie wymiarów, błędnie złożone zamówienia nie podlegają reklamacji. 7. Po złożeniu zamówienia, kupujący otrzymuje e-mail z nadanym numerem zamówienia oraz danymi do przelewu.
8. Od tego momentu masz 24 godziny na dokonanie przelewu. Jeżeli w ciągu 72 godzin nie odnotujemy przelewu na naszym koncie, wówczas usuwamy zamówienie.
9. Kwotę przelewu kupujący powiększa o koszty przesyłki: POCZTA POLSKA - 15zł / Kurier - 35zł.
10. Standardowy czas realizacji zamówienia to 14 dni roboczych (od momentu odnotowania przelewu).
11. W zamówieniach można dokonywać modyfikacji, które trzeba uzgodnić telefonicznie i potwierdzić przez e-mail www.DEVU.com.pl@wp.pl . Zamówienie wydłuża się wówczas automatycznie o czas oraz koszty uzgodnione i zaakceptowane przez kupującego.
12. Towar dostarczamy za pomocą POCZTY POLSKIEJ lub KURIEREM.
13. Każda przesyłka wysyłana jest za potwierdzeniem odbioru, nie odpowiadamy za przesyłki zagubione przez Pocztę Polską.
14. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku Dz.U.00.22.271 o ochronie praw konsumentów, z racji tego, że wszystkie nasze produkty są szyte na miarę pod wymiary klienta - towar nie podlega zwrotowi.
15. Jeżeli towar w jakikolwiek sposób odbiega od wymiarów podanych przez klienta w zamówieniu, kupujący odsyła go do nas, my dokonujemy poprawek i wysyłamy do klienta. Szczegóły reklamacji i zwrotów w takich przypadkach (np. wada) znajują się na tej podstronie.

16. Dane osobowe klientów podlegają ochronie i nie są udostepniane osobą trzecim.
17. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000r.
18. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem.
19. DEVU zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu bez uprzedzenia.
20. Wszystkie modele sukien, ich zdjęcia oraz konspekt niniejszej aukcji – wg ustawy o ochronie praw autorskich są naszą własnością. Powielanie wzorów, wykorzystywanie zdjęć i opisów bez naszej zgody - zabronione.
21. Właścicielem i administratorem sklepu jest firma DEVU DIANA WALKIEWICZ działająca pod adresem: ul. Kielecka 83 26-600 Radom; NIP: 948-24-60-608 .